Тренди та модні тенденції в оформленні кутових кухонь

09:49, 16 Серпня, 2023

Як і будь-які інші приміщення, модні тенденції не оминають і кухні. Вони стосуються й оформлення кутових гарнітурів.

Серед найпопулярніших трендів цього року можна виділити наступне:

  1. Простота та лаконічність. Модними для кутових гарнітурів вважаються глухі фасади без різьблення з гладкою фактурою та однотонним кольором. У виборі фурнітури перевага надається строгим ручкам або прихованим елементам.
  2. Використання підвіконня. Підвіконня також можна використовувати для потреб кухні. Це потрібно врахувати у проєкті заздалегідь, тому що доведеться міняти віконну раму. У цьому випадку стільниця заміщатиме підвіконня. Навпаки можна встановити раковину або залишити цей простір як зону для приготування.
  3. Високі модулі для техніки. Вони часто встановлюються під стелю з обох боків кухні. У них монтують духові шафи, мікрохвильові печі, холодильники та багато іншого. У таких модулях часто можна зустріти вбудовані посудомийні машини.
  4. Шафи під стелю. Такий різновид меблів дозволяє максимально привабливо оформити невеликі кухні. Завдяки висоті задіяна вся корисна площа та збільшується кількість місця для зберігання. 
  5. Поєднання різних фактур. Багато власників комбінують гладкі фасади з рельєфними чи матовими елементами. Це можна помітити у фасадів глянцевого білого покриття, а фартух має обробку під камінь.

Всі ці тренди зародилися в середині 2021 року та актуальні до цього часу. Вони дозволять купити кухні не лише функціональні, але й привабливі візуально.

Як вибрати дизайн кутової кухні

При виборі кухні потрібно прагнути до того, щоб оформити ергономічний робочий трикутник. Його функціональними зонами виступають холодильник, мийка та варильна поверхня. При цьому мийка завжди має бути посередині. Це вважається правильним плануванням з ергономічної точки зору. 

Поширені помилки під час вибору кутової кухні

При виборі кутової кухні багато з нас роблять ряд помилок. Щоб цього уникнути, перед тим, як купити кутову кухню недорого, необхідно скористатися порадами професіоналів та врахувати найпоширеніші промахи:

  • неправильний підбір висоти призведе до того, що шафи можуть бути занадто низько і заважати, а техніка, що вбудовується, може просто не влізти в нішу;
  • помилка при виборі раковини може призвести до того, що принцип трикутника буде порушено, а мийка займе частину робочого простору;
  • помилки у підборі кольору можуть призвести до отримання занадто гнітючої атмосфери.

Це найчастіші проблеми, які не враховуються під час вибору кухонного гарнітура. Часто виправити їх надалі без додаткових витрат неможливо, тому при покупці, по можливості, це враховуйте.

Реклама

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому проведуть виставку-ярмарок «Волонтерський крафт»
310713846 1039497726747416 8773301894269098342 n
Depositphotos 68000441 S
Збитків вже на пів мільйона: у Кропивницькому вчергове підпалили сміттєві контейнери (ВІДЕО)
Читайте також

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024

Суддю Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара, підозрюваного у хабарництві, відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати В...

13:07, 24 Червня, 2024