Політика

"Страсті" по Сергію Миколайовичу...

. 2730

"Гречка" неодноразово писала про різноманітні маніпуляції місцевих ЗМІ. По завршенню виборчого процесу в Україні це явище не те що не зникло, а й розвинулося з новою силою. Місцеві чиновники й надалі продовжують використовувати ЗМІ у власних інтересах. На адресу редакції порталу надійшов лист, в якому йдеться про чергові маніпуляції:

Матеріал, який був опублікований на першій шпальті «Народного слова» за 8 листопада, читача може позабавляти дешевими сентиментами.

Йде мова про лист-звернення до Сергія Ларіна, якого «кіровоградська еліта» прохала не полишати свою посаду, мотивуючи все це різнми похвалами та подяками всій « єдиній команді».

Можна було б розсміятися, але не смішно від прочитання одного абзацу, цитую:«Політичні потрясіння, баталії, дешеві фокуси не повинні затьмарити і закрити собою стратегію розвитку регіону. На жаль, МИ ПОЛІТИЧНО ХВОРЕ ПОКОЛІННЯ. І не наша вина в тому, що ми емоційно довірливий народ, який більше вірить дешевим лозунгам і акторській професійності політиків, ніж конкретним справам.»

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Рожеві соплі» на шпальті «Народного слова»

Щодо  «політично хворого покоління» – це, напевно, ті, які боролись проти масових фальсифікацій та відстоювали народну думку. Виходить: мітингувальники робили це не від великого розуму, а керувались емоційною неврівноваженістю та неросудливістю?!

Щодо «конретних справ». Це, напевно, «мовний закон»,  який мало не призвів до громадянської війни.  Напевно, це ухвалення парламентом Податкового кодексу, відомого як КАТ  – скорочено від «кодекс Азарова-Тігіпка». Напевно, це «закон про наклеп» - завдяки якому можна було б керувати свободою слова. Напевно, це політична розправа з конкурентами або зміни в освіті, які скоро призведуть до занепаду науки. Чи може закриття десятків шкіл?  Що ж, «кіровоградська еліто», ви самі повинні здогадатись:  тут мало чим пишатись. Вам страшно втрачати свої крісла та місця біля корита, але не потрібно в усіх бідах звинувачувати  нещасний народ, який що при Ющенку, що при Януковичу ходить з голою дупою.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Рожеві соплі» на шпальті «Народного слова»

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Рожеві соплі» на шпальті «Народного слова»

Автори всієї цієї писаними у часопису обласної влади говорять про себе так: «Бачити суть людини з першого погляду – наш професійний хист. Саме це вміння і спонукало нас до написання цього звернення». Молодці, звичайно, що ви такі прозорливі. Наче б то нічого такого не сказали, а людей з іншою політичною позицією образили, адже вони не наділені таким хистом, як ви, тому і повелися на «дешеві фокуси» конкурентів Партії Регіонів. Влада рано чи пізно, знову колись поміняється. Цікаво, як тоді затанцює «Народне слово»?

З повагою, одна із політично хворого покоління, не наділена таким хистом як ви, емоційно довірлива, яка більше вірить дешевим лозунгам, ніж  конкретним справам.

Марта Грейс

Поширюйте

Коментуйте


Реклама