Голова Голованівської РДА із 15 мільйонами гривень під подушкою претендує на цю ж посаду

Нинішній голова Голованівської РДА Олег Дмитрович Голімбієвський подав свою кандидатуру на цю ж посаду. Декларація Голімбієвського, як кандидата на посаду очільника райадміністрації з’явилась на сайті НАЗК.
Нагадаємо, наразі очільники РДА продовжують виконувати свої обов’язки, допоки їх не звільнять розпорядженням президента і не призначать нових керівників. Наразі через проєкт LIFT надійшло 290 заявок на посади голів місцевих державних адміністрацій Кіровоградщини.
Олег Дмитрович Голімбієвський народився 11 сiчня 1960 року в смт Голованівськ Кіровоградської області. Був генеральним директором ТОВ “Агропромислова компанія “Аврора”.
У 2014 балотувався по мажоритарці від БПП і був її членом. До того був у Народній партії.
З березня 2015 обіймає посаду голови Голованівської РДА.
У 2016 громадські активісти заявляли, що агрофірми дружини голови РДА недобросовісно платять за паї.
За даними декларації у власності родини посадовця низка земельних ділянок та нерухомості, два авто, корпоративні права на кілька фірм та мільйони готівкою.
Так вказано, що у готівці ( тобто не в банку), Голімбієвський має понад 6,5 мільйонів гривень, а дружина ще 8,2 мільйонів.



