Депутати Кропивницької міськради стали менше звітувати перед виборцями

11:14, 12 Лютого, 2020

 

Щороку депутати міськради Кропивницького все менше і менше звітують перед виборцями на сайті міськради.

 

ГО «Асоціація Політичних Наук» в рамках кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» назвала найдисциплінованіших депутатів міськради Кропивницького.

Лише чотирнадцять депутатів із сорока двох оприлюднювали звіти про свою діяльність протягом усіх чотирьох років своєї діяльності. Мовиться про Юрія Гребенчука, Михайла Бєжана, Григорія Сергієнка, Олександра Цертія, Олександра Шамардіна, Катерину Шамардіну, Тетяну Волкожу, Віктора Ксеніча, Валентину Яремчук, Сергія Кріпака, Володимира Зайченка, Рафаеля Санасаряна, Юрія Деркаченка та Андрія Табалова.

Про це свідчать проміжні результати моніторингу роботи Кропивницької міськради. Крім того, з кожним роком депутати все менше звітують перед виборцями.

Найдисциплінованішою фракцією у питанні оприлюднення депутатських звітів «Асоціація Політичних Наук» вважає «Рідне місто»: усі три депутати фракції оприлюднили всі звіти на сайті міськради. На другому місці – «Наш край» (три дисциплінованих депутатів із семи), на третьому і четвертому – фракції «УКРОПу» і «Батьківщини», з двома депутатами із трьох та шести відповідно. П’яте і шосте місця посідають РПЛ та ЄС з одним депутатом із двох і трьох відповідно.

Також відомо про те, що депутати фракцій «Батьківщини”, «Нашого Краю», «Рідного міста», «Свободи», РПЛ, «УКРОПу», а також позафракційна депутатка Валентина Яремчук, цьогоріч провели публічні звіти на своїх округах, однак на сайті міської ради текстів звітів частини згаданих депутатів досі не з’явилося.
Депутати Віталій Бєлов, Ігор Волков, Ігор Голофаєв, Сергій Калапа, Сергій Капітонов, Роман Колісниченко, Анатолій Ларін, Лілія Матяшова, Анна Ніжнікова та Олександр Рокожиця проігнорували вимоги законодавства, не оприлюднивши на сайті міськради вже третій звіт поспіль.

Максим Линченко, Олександр Артюх, Сергій Бойко, Сергій Горбовський, Михайло Демченко, Сергій Захаров, Володимир Смірнов, Дмитро Терзов, Богдан Товстоган та Валерій Шутка не оприлюднюють звіти вже вдруге.
Поки вперше ігнорують процедуру оприлюднення звітів на офіційному сайті міськради депутати Олександр Артюх, Віталій Пінчук, Вадим Дрига, Олег Мельниченко, Олег Краснокутський, Андрій Кролевець і Роман Розгачов. Хоча у них ще є час виправитися.

Найбезвідповідальнішою фракцією в «Асоціація Політичних Наук» вважати фракцію Опозиційної платформи (раніше – Опоблоку), яка не звітує майже повним складом вже три роки поспіль.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині мають відремонтувати 34 дороги місцевого значення
IMG 5496
1 21
На Кіровоградщині “швидка” застрягла в багнюці
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024