Як нардепи Кіровоградщини голосували за звільнення двох міністрів та непризначення нових (ОНОВЛЕНО)

15:44, 30 Березня, 2020

 

Сьогодні, 30 березня, під час позачергового засідання Верховної Ради народні обранці проголосували за звільнення міністра охорони здоров’я Ілля Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського, однак так і не проголосували за призначення їх наступників.

 

Більшість нардепів від Кіровоградщини та пов’язані з регіоном проголосували за звільнення як міністра охорони здоров’я Ілля Ємця, так і міністра фінансів Ігоря Уманського: Богдан Торохтій («Слуга Народу»), Олег Тарасов («Слуга Народу»), Олександр Дануца («Слуга Народу»), Ігор Мурдій («Слуга Народу»), Юрій Кузбит («Слуга Народу»).

Натомість Олег Воронько («Слуга Народу») проголосував лише за звільнення очільника МОЗ, а за звільнення міністра фінансів не голосував.
Андрій Ніколаєнко («Батьківщина») голосував проти звільнення міністра фінансів і “утримався” від голосування за звільнення міністра охорони здоров’я.

Олесь Довгий (позафракційний) – не голосував за звільнення двох міністрів.

Відзначимо, що на посадах обидва міністри пробули менше місяця (були призначені 4 березня).

Натомість за нові призначення на посаду міністра фінансів Сергія Марченка та міністра охорони здоров’я Максима Степанова проголосували: Олег Тарасов («Слуга Народу»), Олександр Дануца («Слуга Народу»), Ігор Мурдій («Слуга Народу»), Юрій Кузбит («Слуга Народу»).
Богдан Торохтій («Слуга Народу») та Андрій Ніколаєнко («Батьківщина») від голосування за призначення “утрималися”.
Олег Воронько («Слуга Народу») проголосував за призначення нового очільника МОЗ і не голосував за призначення нового міністра фінансів.
Олесь Довгий (позафракційний) проголосував за призначення нового міністра фінансів та не голосував за призначення нового очільника МОЗ.

Уже після 16:30 відбулося ще одне позачергове пленарне засідання, на якому були знову винесені питання про призначення міністра фінансів Сергія Марченка та міністра охорони здоров’я Максима Степанова. За їх призначення проголосували відповідно 256 та 246 нардепів. Після чого новообрані міністри склали присягу. 

 Фото zik.ua

Останні новини по темі
Кіровоградщина: оголосили конкурс на кращу відеорецензію книги
modern books
imgsmall
На дорогах Кіровоградщини ліквідували майже 20 тисяч квадратних метрів ям (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024