Переможцями обласної спартакіади з настільного тенісу стали команди Кіровограда та Добровеличківського району

10:30, 28 Лютого, 2013

Кіровоградська обласна спартакіада сверед міст і районів з настільного тенісу проходила у Кіровограді 22-23 лютого. Кращих тенісистів області визначали поміж 40 претендентів у чоловіків і 26 – жінок.

Шкода, що в заліку міст змагалися лише спортсмени з обласного центру та Знам’янки, а команди з Олександрії та Світловодська не взяли участі у змаганнях, що позначилося на рівні конкурентної боротьби та перебігу змагань.

 

В особистій першості чоловіків весь призовий п’єдестал розподілили вихованці Кіровоградської ДЮСШ №3 тренера Євгенія Янкова. Ернест Банявічус – І місце, Віталій Пушкарьов – ІІ, Єгор Алімов – ІІІ. У жінок перемогла місцева тенісистка Леся Тітко. Її сестра Юля Тітко стала другою, а на третє місце піднялася Маріанна Пісчуненкова зі Знам’янки.

Успішний виступ господарів в особистих змаганнях дозволив місцевим тенісистам випередити залізничників та посісти перше командне місце.

В заліку районів у чоловіків не було рівних Ігорю Тридуху (Кіровоградський р-н). Друге та третє місця розподілили Василь Філіппов (Олександрійський р-н) та Олег Пересунько (Долинський р-н) відповідно.

У жінок перемогу здобула Тетяна Осипенко(Добровеличківський р-н)  – КМС з настільного тенісу. В минулому вихованка ДЮСШ міста Кіровоград. Решту призового п’єдесталу розподілили представниці Світловодського району – Марина Мозгова була другою, а Олена Толбацька замкнула призову трійку.

В командному заліку районів перше місце за тенісистами Добровеличківського району, друге – Бобринецького, а третє – Світловодського районів.

Останні новини по темі
Кіровоградців познайомлять з “БІМом”
Кіровоград: місцеве обленерго реконструює 45 км. високовольтних ЛЕП
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024