У Кіровограді стартувала міська спартакіада «Здоров’я» серед колективів фізкультури

12:32, 28 Лютого, 2013

27 лютого відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством «Колос» проведено відкриття ХХІІІ міської спартакіади «Здоров’я» серед колективів фізкультури міста Кіровограда.

Учасників змагань привітали заступник начальника відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Славік Іванов і заступник голови обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Наталія Фельдман.

У першому етапі змагань з настільного тенісу взяли участь 7 команд (21 спортсмен), що представляли трудові колективи: Кіровоградського технікум механізації сільського господарства, Кіровоградського технікум комерції, ПАТ «Ятрань», інституту «Кіровоградагропроект», виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, а також команди «Медик» та «Ікар».

У змаганні тенісистів перемогу виборола команда Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства, на другому місці представники Кіровоградського комерційного технікуму, бронзові нагороди в активі спортсменів інституту «Кіровоградагропроект».

За матеріалами прес-служби Кіровоградської міської ради

Останні новини по темі
ДТП на Кіровоградщині: двоє людей травмовано
Андрій Ніколаєнко: в КНТУ не все гаразд(АУДІО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024