Кропивницький спортивний журналіст отримав високу всеукраїнську відзнаку

Заслужений журналіст України із Кропивницького Юрій Ілючек відзначений Асоціацією спортивних журналістів України у «Підсумках спортивного року».
Його внесок у спортивну журналістику оцінили вищою нагородою Асоціації – призом імені Ігоря Засєди «За честь і достоїнство в спортивній журналістиці».
Інформацію про це оприлюднено на офіційному сайті АСЖУ.
Тим самим колеги відзначили не тільки його роботу в минулому році на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані та літній юнацький Олімпіаді в Буенос-Айресі, але й понад 20-річну працю у спортивній журналістиці.
– За цей час довелося пройти нелегкий шлях від початківця до всеукраїнського визнання, переконувати скептиків, що спортивна журналістика має не просто існувати, а розвиватися й отримувати нових прихильників. Адже сам твердо впевнений, що наші спортивні герої роблять для іміджу держави та й конкретного регіону значно більше, ніж усі політики разом узяті. А наша місія полягає в тому, щоб цікаво розповідати про ці успіхи та досягнення. При цьому навіть перші дитячі перемоги – це, на мою думку, важливіше, ніж повідомлення про всі негаразди, якими зараз переповнені теленовини, інтернет-ресурси та сторінки періодичних видань. Ми ж, у більшості своїй, несемо людям позитив, якого не вистачає в нелегкий час. І хоча фізична культура та спорт в Україні фінансуються за залишковим принципом, а спортивні журналісти вимушені доводити свою необхідність і постійно шукати спонсорів для гідної оплати своєї діяльності – це не зупиняє тих, хто любить свою справу понад усе. І це не пафосні слова, адже я щаслива людина, в якої хобі співпадає з роботою й тому така праця ніколи не набридає. – Написав Юрій Ілючек у Facebook після оприлюднення АСЖУ «Підсумків спортивного року».



