Велогонка «Zlodijka Race 2012» відбулась!

14:47, 07 Лютого, 2012

Як і було оголошено, 5 лютого відбулася «Zlodiyka Race 2012» – перша аматорська зимова велогонка крос-кантрі в Кіровограді. Ця подія стала знаковою в спортивному житті нашого міста з цілого ряду причин.

По-перше: це було справжнє зимове свято – перше зимове змагання на велосипедах. Вважають, що велосипед більше літній вид транспорту, але в цей день це твердження було з тріском зруйновано. Досить просто подивитися на кількість учасників – більше 30 чоловік, і в їх числі були представники як сильної, так і прекрасної половини людства, а також навчені досвідом ветерани і юнаки, які не досягли повноліття.

У гонці брали участь як повністю екіпіровані професійні велосипеди, так і менш пристосовані до такого катання «залізні коні». І – не дивлячись на зимову погоду, всім учасникам заїзду довелося попітніти для бажаної перемоги.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info [Велогонка «Zlodijka Race 2012» відбулась!]
По-друге: ця зимова гонка стала першим аматорським змаганням. До цього дня численні велолюбителі міста практично не брали участь у змаганнях, для більшості з них це був перший досвід подібного роду. Вперше непрофесійні велосипедисти в Кіровограді отримали можливість перевірити свої сили, випробувати себе на міцність, а свого сталевого (або алюмінієвого) коня – на вірність і надійність.
По-третє: нарешті в Кіровограді по-справжньому запрацював власний велоклуб. Приємно познайомитися – клуб велолюбителів Кіровограда «ТамДеМи» – організатор заходу. Це була, можна сказати, проба пера – і вийшла помітною і розмашисто. Порадував не тільки доречний гарячий суп та чай, а й численні призи. Пам’ятний подарунок про зимову велогонці в Злодійською балці отримав майже кожен учасник. Але про призи, а також більш детально про саму гонку трохи пізніше – в повному звіті.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info [Велогонка «Zlodijka Race 2012» відбулась!]Організатори гонки дякують за допомогу в проведенні заходу Центру здоров’я «Драйв», Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», приватному нотаріусу Панчишин С.С., «Велосалону» вул. Єгорова, 17, «Вело-Майстру» ул.Ак.Королева, 28, компанії «Куртаж», відділу спортивної торгівлі “Мода Спорт», а так же окрема подяка за інформаційну підтримку медіа-груп “Весь Кіровоград” та “Місто”, газетам “Сіті” і “Все про все”, Кіровоградському обласному телебаченню та телеканалу TTV, а так само всім інтернет-ресурсам, що  розмістили інформацію про нас.

Вікторія Барбанова, прес-секретар велоклуб TDM (veloyoga.com.ua)
Фотографії від Романа Григор’єва

Останні новини по темі
“Домашні ікони” олександрійця експонують у Києві
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Домашні ікони" олександрійця експонують у Києві
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [„Той, хто пройшов крізь вогонь” дійшов до Кіровограда (ВІДЕО)]
„Той, хто пройшов крізь вогонь” дійшов до Кіровограда (ВІДЕО)
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024