Кропивницька ентузіастка продовжує розвивати бігову аматорську спільноту (ФОТО)

19:07, 17 Листопада, 2022
2022 11 17 Frolova4

Майже рік минув після оголошення про закриття у Кропивницькому бігового аматорського клубу KroRunClub.
Його створили навесні 2018 року ентузіасти Станіслав Зелінський та Іван Поліщук.

Хлопці ініціювали кілька проектів, спрямованих на розвиток бігової аматорської спільноти, масового залучення містян до здорового способу життя. Серед найвідоміших із них – кропивницький півмарафон KropHalfMarathon.

Продовжити справу хлопців взялася популяризаторка фізичної культури, активна бігунка KroRunClub Наталія Фролова. До неї приєдналися інші аматори з Кропивницького, які мали бажання продовжити тренування.

Спортивний оглядач «Гречки» Євген Савранський вирішив дізнатися більше про нову ініціативу безпосередньо від Наталії.

– Хочу сама бігати надалі, розвивати наш аматорський рух у місті, але під іншою назвою – BigRun. І тут немає принципової різниці як він буде називатися головне – щоб у Кропивницькому він жив. Також до нашої спільноти долучилися нові місцеві учасники, колишні бігуни з KroRunClub, – натхненно говорить співрозмовниця. – До нас приєдналися і внутрішньо-переміщені особи з Сєвєродонецька, Херсона, Бахмута, інших регіонів, в яких зараз небезпечно, ведуться активні бойові дії. 

2022 11 17 Frolova1

Щовівторка та щочетверга прихильники здорового способу життя тренуються на стадіоні «Зірка» з 17-ї години. У неділю проводять виїзні тренування з 9-10 години. Зазвичай новачки приходять вчитися, бігуни з певним досвідом – відновлюють форму, удосконалюють навички у Кропивницькому або за містом.

– Я постійно відео знімаю, викладаю у соціальних мережах. Є бажання розвивати своє, – каже Наталія. – Якщо засновники KroRunClub Станіслав Зелінський та Іван Поліщук захочуть знову відновити біговий рух, то можемо потім об’єднатися в одну спільноту. Приємно, що навіть у таку погоду на стадіоні збирається на тренування більше 10 бігунів-аматорів.

Програму тренувань підбирає для учасників сама засновниця BigRun, маючи власний досвід і пройшовши навчальні курси «Сила бігу».

– Власні знання я маю та передаю, адже кілька років бігала з KroRunClub. Оплатила курси, пройшла їх, отримала додаткові знання. В них є матеріали про те, як розробляти бігові тренування для новачків, аматорів з певним досвідом, в яких була пауза. Крім методики, там є програма з харчування, психології. Мені допомагає і досвід з шейпінгу, стетчінгу, які я зараз проводжу, – підсумувала засновниця бігової спільноти.

Зв’язатися з Наталією Фроловою можна у соціальній мережі Facebook
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014805002401 

2022 11 17 Frolova2022 11 17 Frolova2

Останні новини по темі

«Олександрія» за 14 хвилин розгромно програла «Зорі» (ВІДЕО)

2022 11 17 fco

Кропивничанка візьме участь у молодіжному чемпіонаті світу з боксу

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023