Кропивницькі боксери вибороли 23 медалі на турнірі пам’яті полеглого воїна

09:05, 07 Листопада, 2023

Кропивницькі боксери вибороли 23 медалі на турнірі пам’яті полеглого захисника України Олега Пишного.

Як повідомили у пресслужбі Кропивницької міськради, турнір тривав протягом двох днів, 3 та 4 листопада, у Світловодську.

Турнір з боксу присвячений пам’яті Олега Пишного, полеглого захисника України, боксера і тренера. У змаганнях взяли участь 186 учасників із 19 команд.

Вихованці Кропивницької КДЮСШ № 1 у своїх вагових категоріях вибороли 9 золотих, 8 срібних і 6 бронзових нагород.

Тренують спортсменів тренери-викладачі Дмитро Березній, Володимир Панченко, Павло Лодига та Віктор Фесечко.