Ветерани з Кропивницького стали першими чемпіонами України з пляжного футболу: як пройшла гра

Футбольна команда «Кропивницький-УБД» здобули перемогу у чемпіонаті України з пляжного футболу серед учасників бойових дій.
Як пояснив «Гречці» голова Кропивницької районної асоціації футболу ветеранів, керівник ФК «Кропивницький-УБД» Олександр Скляревський, це перший такий чемпіонат серед ветеранів в Україні.
Участь у турнірі взяли 12 команд із різних куточків України: Луцька, Рівного, Києва, Кривого Рогу, Дніпра, Харкова, Тернополя, Черкас, Херсона та інших міст. Чемпіонат відбувся під егідою Міністерства у справах ветеранів та Асоціації футзалу України.
Фінальні змагання відбулися у Києві на стадіоні «Гідропарк Арена», що є головною ареною країни для цього виду спорту. Тренером кропивницької команди ветеранів став Вʼячеслав Грозний.
«Він легенда у футбольних колах, є Заслуженим тренером України», — підкреслив Олександр Скляревський.
Він також опублікував відео, як Вʼячеслав Грозний наставляє футболістів перед грою.
Кропивницька команда у груповому етапі здолала суперників із Кривого Рогу та Черкас, а у півфіналі перемогла ФК «Рятівник» ДСНС (Херсон). У фіналі кропивничани зустрілися з потужною командою «Магістр» із Рівного.
«Ми поступалися 0:2, але проявили характер. Наш капітан Ярослав Бирса завдяки дублю зрівняв рахунок, а у серії пенальті наш воротар зіграв блискуче. У підсумку ми виграли 4:3 і стали чемпіонами», — зазначив Скляревський.


За його словами, перемога була непростою, адже у складі кропивницької команди було лише 10 гравців, тоді як у суперників — значно більше.
«Хлопці виходили і падали від втоми на піску, але віддали максимум сил заради цієї перемоги», — додав керівник клубу.
Також Іван Демидов з «Кропивницького-УБД» отримав відзнаку як найкращий голкіпер чемпіонату.
Традиційно «Кропивницький-УБД» привіз із собою коровай як символ єдності українців, сили духу та незламності. Цього разу його вручили міністерці у справах ветеранів Наталії Калмиковій.

Раніше «Гречка» розповідала, як у Кропивницькому відбувся благодійний футбольний матч між командами «Кропивницький-УБД» та «Динамо» (Київ, ветерани).
Фото та відео надав Олександр Скляревський




