Лонгріди

У Кропивницькому відбулась акція в підтримку військовополонених спецпризначенців (ФОТО,ВІДЕО)

. 5556

11 листопада, у Кропивницькому відбулася хода та флешмоб, приурочені перебуванню у полоні двох спец призначенців з Кропивницького.

Станом на 11 листопада 2017 року двоє кадрових військових 3-го окремого полку спеціального призначення старшина Сергій Глондар та сержант Олександр Коріньков перебували в полоні бойовиків на території Донецької області вже 1000 днів.

polll1

Ініціювали акцію рідні та близькі військовослужбовців, долучились учасники АТО, волонтери, жителі міста. Розпочався захід ходою від стели «Янголу охоронцю». Близько півтисячі кропивничан пройшли центральною вулицею обласного центру, в руках тримали плакати та портрети українських воїнів. В одній колоні з ними йшли і військові 3-го окремого полку спецпризначення.

polll3polll4

На площі Героїв Майдану присутні виклали заклик звільнити наших військовослужбовців - слово «Волю».
На площі відбувся мітинг, перед присутніми виступили дружини полонених спец призначенців, військовослужбовці, які брав участь в бою під Дебальцевим 1000 днів тому, замполіт полку.

polll5polll6

Нагадаємо, Сергій Глондар та Олександр Коріньков потрапили до полону 16 лютого 2015 року під час бойового завдання з супроводу колони, яка близько 11:00 потрапила у засідку під Дебальцевим. В тому бою загинули спецпризначенці Юрій Бутусов і Віталій Федитник.

polll7

Про обставини бою написав спецпризначенець Вадим Довгорук, який тоді отримав серйозні травми.

Нам снова поставили задачу провести конвой в Дебальцево, и снова мы прорывались под обстрелом и с боем. Мы попадали в засады раз пять или шесть. Задачу на выход нового конвоя нам поставили в штабе 128-й бригады. Там два каких-то полковника дали новый маршрут на выход из Дебальцево. Не тот, по которому мы шли раньше, а через город сказали, что противник уже все окружил. С нами в колонне шла машина с ранеными и машина с погибшими. Но получилось так, что этот новый маршрут вел прямо на позиции противника. "Сепары" уже зашли в Дебальцево, и мы заехали к ним. К сожалению, двое моих товарищей – Сергей Глондар и Александр Кориньков, взятые в плен в этом бою, до сих пор находятся в руках противника. Я очень хотел бы, чтобы они поскорей вернулись домой.

— Вадим Довгорук

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама