Що задекларували заступники голови Кіровоградської облдержадміністрації

Станом на 20 березня 2026 року двоє з шести заступників голови Кіровоградської обласної військової адміністрації подали свої декларації про доходи за 2025 рік. «Гречка» розповідає, що задекларували посадовці.
Джерело: дослідження «Гречки» Реєстру декларацій НАЗК.
Декларація Наталії Ревенко
Наталія Ревенко працює заступницею голови Кіровоградської ОДА з квітня 2025 року. Протягом 2023–2025 років очолювала департамент економічного розвитку й торгівлі Кіровоградської ОВА. До того з 1999 року працювала у секторі лісових ресурсів на різних посадах. З 2012 по 2023 рік очолювала обласне управління лісового та мисливського господарства. У 2020 році Ревенко стала депутаткою Кіровоградської облради від «Батьківщини».
За 2025 рік вона задекларувала 981 тисячу гривень зарплати в ОВА та ще 184 тисячі гривень, нараховані за час роботи в департаменті економічного розвитку. Крім того, вона вказала 7,4 тисячі гривень національного кешбеку.
Ревенко зазначила доходи свого чоловіка Олександра: 39,2 тисячі гривень пенсії, 63,2 тисячі гривень зарплати у держпідприємстві «Ліси України», де, судячи з його декларації, з минулого року він працює інспектором відділу управління внутрішньої безпеки. Інші доходи чоловіка: 213 тисяч гривень від сільського господарства, тисяча гривень національного кешбеку та 126 гривень додаткового блага від ПриватБанку.
Із нерухомості Наталія Ревенко задекларувала частки у житловому будинку площею 153 кв. м, земельній ділянці площею 411 кв. м та гаражі площею 55,9 кв. м у Кропивницькому. Це майно перебуває у спільній власності з чоловіком та ще двома членами родини. У 2024 році Ревенко вказувала, що цей будинок належав їй з чоловіком та донькою і зазначала його площу 86 кв. м.
Також їй належать земельна ділянка площею 1501 кв. м і житловий будинок площею 283,4 кв. м у селі Підгірці під Києвом. За останньою грошовою оцінкою, вартість ділянки вказана 195 тисяч гривень, а будинку — 1 мільйон 825 тисяч гривень. Ця нерухомість набута у 2020 році.
Майно чоловіка становлять дві земельні ділянки у селі Нерубайка на Голованівщині площею 5,08 гектара та 3174 кв. м, земельна ділянка площею 939 кв. м і житловий будинок площею 24,9 кв. м у Новоархангельській громаді, а також 13% будівлі складу площею 3061,5 кв. м у Кропивницькому. Ще однією земельною ділянкою площею 1,5 гектара у селі Торговиця він користується на правах оренди.
Із транспорту родини задекларовані вантажівка DAF 95 XF 430 2000 року випуску, яка належить чоловікові, Toyota Land Cruiser Prado 150 2018 року випуску, яку чоловік придбав у 2021 році за 1 мільйон 842 тисячі гривень, а також Audi A3 2015 року випуску, яку Наталія Ревенко набула у 2024 році за 200 тисяч гривень.
Заощадження в декларації вказані лише у чоловіка. Він зберігає 370 тисяч гривень, 5 тисяч доларів і 5 тисяч євро готівкою.
За даними з аналітичної системи YouControl, Олександр Ревенко очолює підрозділ громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь».
Декларація Сергія Шеремета
Сергій Шеремет з 1989 року працює в економічних держструктурах міста й області. Протягом 2012–2020 років очолював департамент фінансів Кіровоградської ОДА. З жовтня 2020 року працює заступником голови Кіровоградської ОДА. Є Заслуженим економістом України.
За 2025 рік посадовець задекларував 1 мільйон 316 тисяч гривень зарплати. Це на 129 тисяч гривень більше, ніж у попередньому звітному періоді. Крім того, він вказав 5,7 тисячі гривень національного кешбеку та 296 гривень процентів від ПриватБанку.
Також у декларації Шеремет зазначив доходи дружини Валентини: 345 тисяч гривень зарплати в департаменті надання адміністративних послуг Кропивницької міськради, 119 тисяч гривень пенсії, тисячу гривень «зимової підтримки», 1,9 тисячі гривень національного кешбеку. У декларації зазначені доходи доньки Валерії — 54 тисячі гривень зарплати в обласній спортшколі «Надія», тисяча гривень «зимової підтримки» та 8 гривень процентів.
Із нерухомості Сергій Шеремет задекларував квартиру площею 74,2 кв. м у Кропивницькому, яка перебуває у спільній власності з дружиною. Також йому належить земельна ділянка площею 24 кв. м у Кропивницькому. Нерухомість набута у 1998 та 2012 роках відповідно, вартість не зазначена.
Майно дружини становлять: садовий будинок площею 64 кв. м та земельна ділянка площею 555 кв. м у Кропивницькому районі, набуті у 2010 році. Також вказана квартира площею 58,2 кв. м у Тернополі, яка з 2019 року перебуває у спільній власності дружини та ще одного співвласника.
Із транспорту посадовець задекларував Chevrolet Malibu 2012 року випуску, який набув у 2013 році за 231 тисячу гривень.
На банківському рахунку Сергія Шеремета розміщено 164 тисячі гривень, його дружини — 104 тисячі гривень, доньки — 4,6 тисячі гривень. Крім того, подружжя спільно зберігає 50 тисяч гривень і 20 тисяч доларів готівкою.
Раніше «Гречка» розповідала, що є у деклараціях заступників міського голови Кропивницького.
Для колажу використані фото з Facebook-сторінки Кіровоградської ОВА.




