Майже двом сотням кіровоградців повернули чесне ім’я

14:00, 12 Січня, 2013

Протягом минулого року у ході проведення перевірок додержання правоохоронними та контролюючими органами законодавства про адміністративні правопорушення прокурорами опротестовано 175 необгрунтованих постанов про притягнення громадян до адміністративної відповідальності. Права стількох громадян відновлено прокуратурою.


За допущені порушення прав громадян за результатом розгляду 180 документів прокурорського реагування дисциплінарні стягнення накладено на 300 посадовців контролюючих та правоохоронних органів.

За фактами фальсифікації документів при застосуванні законів про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб відомчої воєнізованої охорони Одеської залізниці, санітарно-епідеміологічної станції, підрозділів рибохорони, інспекції захисту рослин розпочато 6 кримінальних проваджень.

Перевірки додержання вимог законодавства посадовими особами, уповноваженими на застосування заходів адміністративного впливу, тривають.
 
Прес-служба прокуратури області

Останні новини по темі
З кіровоградськими перевізниками можуть розірвати угоду через водіїв-нечем
P2440152
На Кіровоградщині в кювет потрапила 60-тонна цистерна
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024