У Кіровограді відкрили „Телефон довіри” для жертв насильства

10:00, 21 Січня, 2013

18 січня о ОУНБ ім. Дмитра Чижевського відбулось засідання круглого столу „Проблема насильства в сімї у Кіровоградському регіоні та можливі шляхи рішень ”.

На заході зібрались представники громадських і державних структур, що займаються питанням протидії насильству або безпосереднім вирішенням проблем жертв злочину.

Юрист Генадій Нікішов пояснює:

„ Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого.

Члену сім’ї, який вчинив насильство в сім’ї,за умови відсутності в його діях ознак злочину, службою дільничних інспекторів міліції або кримінальною міліцією у справах дітей виноситься офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства, про що винуватцю повідомляється під розписку.

У разі вчинення насильства після офіційного попередження,винуватець направляється до кризового центру для проходження корекційної програми.

Проходження такої програми в такому випадку є обов’язковим. Членів сім’ї, яким було винесено офіційне попередження беруть на профілактичний облік.

Також такій особі за погодженням з начальником відповідного органу внутрішніх справ і прокурором може бути винесений захисний припис, наприклад, заборона телефонувати, розшукувати, наближатись до жертви ”.

За статистикою УМВС у Кіровоградській області на 5 січня 2012 року на обліку у органах внутрішніх справ перебуває 2810 осіб, близько тисячі з них вчиняють повторні злочини.

На засіданні було презентовано „Телефон довіри ”, що відтепер працюватиме у Кіровограді з 8.00 до 20.00. Якщо у вас виникли проблеми, вас принижують, або погрожують, б’ють, позбавляють їжі чи житла, примушують до сексуальних стосунків зателефонуйте за номером 0522 277 087 (зі стаціонарних телефонів), чи 094 938 90 87 (з мобільного). Працівники гарячої лінії зможуть надати вам психологічну допомогу, а також направити вас у відповідні інстанції, де ви будете у безпеці.

Марта Луцька

Останні новини по темі
У Кіровограді триває Незвичайна виставка
boyvist1
У Кіровограді розлилась ртуть
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024