Прокуратура Кіровограда розкрила брехню “Теплоенергетика”

15:10, 28 Січня, 2013

Прокуратура міста Кіровограда провела перевірку в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів за фактом часткового обрушення цегляної димової труби котельні КП «Теплоенергетик» у селищі Нове.

 
  Дана споруда,  перебуваючи у незадовільному технічному стані, в порушення вимог закону, експлуатувалася без проведення обов’язкової паспортизації та поточного ремонту. Інформація щодо її реального стану неодноразово доводилися керівництву підприємства. До того ж, у жовтні 2012 року, за результатами перевірки, проведеної фахівцями Держгірпромнагляду, генеральному директору КП було внесено припис з вимогами термінового проведення капітального ремонту димової труби. Втім, напередодні опалювального сезону комісія підприємства, незважаючи на наявність очевидних порушень, що перешкоджали подальшій експлуатації цегляної димової труби, внесла неправдиві відомості до акту стану готовності теплового господарства до опалювального сезону про  готовність роботи котельні КП «Теплоенергетик» в новий опалювальний сезон.
Як відомо, 17 січня  у с. Нове в результаті обвалу труби без теплопостачання упродовж доби залишалися шість тисяч мешканців з 28-ми багатоповерхових житлових будинків, два загальноосвітні навчальні заклади, дитячий садок та поліклініка.
        За даним фактом прокуратурою обласного центру зареєстроване кримінальне провадження. Попередня  кваліфікація кримінального правопорушення – ч.1 ст. 366(службове підроблення),  ч.1 ст. 367(службова недбалість) КК України. Проводиться досудове розслідування.
 
Прес-служба прокуратури області

 

Останні новини по темі
Юні кіровоградські грації привезли медалі з Кривого Рогу
Кіровоград поповнився на 40 нових мешканців
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024