Сергій Ларін і надалі керуватиме справами на Кіровоградщині

18:52, 02 Лютого, 2013

Колишній очільник Кіровоградщини Сергій Ларін, продовжить керувати Кіровоградською обласною організацією Партії регіонів. Про це він повідомив однопартійцям під час засідання Ради обласної організації ПР в суботу, 2 лютого, повдомляє офіційний сайт Кіровоградської обласної організації Партії Регіонів.

 

 Сергій Ларін зазначив:

– Президент поставив переді мною чітке завдання – відповідати за стан справ у Кіровоградській області, — сказав він під час виступу. – Головою Кіровоградської обласної організації Партії регіонів я був обраний у 2010 році й надалі залишатимусь націй посаді. У мене є бажання працювати, є на кого спиратися у своїй діяльності. Існує також домовленість із Главою Адміністрації Президента Сергієм Льовочкіним про те, що при необхідності я від’їжджатиму з Києва до Кіровограда для участі в сесіях облради. Планую приїздити не часто, але регулярно, щоб тримати руку на пульсі життя області. Так що розслаблятися ніхто не буде.

Сергій Ларін зазначив також, що робота на посадах заступника Глави Адміністрації Президента та голови обласної організації Партії регіонів накладає на нього подвійну відповідальність і означає подвійний контроль для Кіровоградщини, у тому числі по партійній лінії.

 

 

Останні новини по темі
Кіровоградські баскетболістки виграли в Одесі
Кіровоградські світлофори привели в порядок
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024