Кіровоград: міська рада незаконно роздає землю

12:50, 28 Лютого, 2013

Прокуратура міста Кіровограда продовжує перевірки законності надання у власність громадянам обласного центра земельних ділянок із числа земель рекреаційного призначення.

 Уже встановлено, що Кіровоградська міська рада своїми рішеннями надала незаконні дозволи громадянам міста  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  загальною площею 3.44 га, що розташовані у межах прибережної захисної смуги річки Інгул для ведення садівництва. На підставі цих рішень громадяни отримали на зазначені ділянки державні акти. Вказані рішення прийняті міськрадою з грубим порушенням норм земельного законодавства, оскільки у прибережних захисних смугах річок та навколо водойм забороняється розорювання земель,садівництво та будівництво будь-яких споруд.

Зважаючи на це, прокуратурою міста Кіровограда в інтересах держави  заявлено 25 позовних заяв до Кіровоградської міськради та громадян. Прокуратура у судовому порядку вимагає  визнати незаконними та скасувати вказані рішення Кіровоградської міськради, визнати їх недійсними та скасувати видані державні  акти, а також їх реєстрацію.

Прокурорські перевірки у даній сфері тривають.
 
Прес-служба прокуратури області

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: хто найбільше заборгував до Пенсійного фонду(ПЕРЕЛІК)
borjnikii1
Кіровоградські рятувальники знають, що робити у разі паводку (ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024