У Кіровограді відновлять гаряче водопостачання

13:00, 12 Березня, 2013

У Кіровограді КП «Теплоенергетик» взялося за підготовку до постачання гарячої води споживачам-юридичним особам, повідомляє сайт “Новини Кіровоградщини”.

У рамках пілотного проекту робочою групою на чолі з генеральним директором Сергієм Кравченком проведено низку підготовчих заходів і визначено об’єкт, на якому вже цього року відновлять подачу гарячої води.

Мова йде про «Поліклінічне відділення комунальний заклад «Центральна міська лікарня міста Кіровограда», що по вул. Кропивницького, 22. Роботи знаходяться на завершальному етапі. Підрядна фірма готується до монтажу необхідного обладнання. Вже у березні 2013 року медичний заклад забезпечать гарячою водою, ціна якої в обрахунку за 1 Гкал. буде значно нижча за таку саму кількість води, підігрітої з допомогою електричних бойлерів.Роботи по даному проекту здійснюють за кошти КП «Теплоенергетик».

Підприємство готове забезпечувати медичний заклад тими об’ємами води, яка необхідна для повноцінного функціонування радонових ванн та іншого медичного обладнання. Температура води планується на рівні 60-65 градусів. Надалі КП «Теплоенергетик» планує за сприяння міської та обласної влади відновити гаряче водопостачання й іншим бюджетним та державним установам. Відповдне фінансування має бути закладене, відповідно, в бюджетах міста Кіровограда та області.

Про відновлення водопостачання всім жителям міста Кіровограда у повідомленні не йдеться…

Останні новини по темі
Юні кіровоградські футзалісти здобули Кубок України
Долучись до створення екопоселення Баранівка
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024