файно

Суспільство

Конфіскований автомобіль «BMW- X6» передадуть батальйону «Святослав» (ФОТО)

. 5518

Таке рішення 26 грудня 2016 року ухвалив Ленінський районний суд міста Кропивницького.
Історія, що розпочалась з публікації на порталі «Гречка» у 2013 році, схоже, отримає логічне завершення. І хоча винуватців злочину не покарано, невдовзі авто використовуватимуть за призначенням.

bmv03

У 2012 році на Закарпатті затримали елітний автомобіль, викрадений в одній з європейських країн. Тоді в регіоні чомусь не знайшлося гаража чи ангару, в якому належним чином могло б зберігатися авто на період судових розглядів. Таке місце знайшлося у Кропивницькому (тоді Кіровограді).

Попри те, що на конфісковане авто претендував дитячий будинок з Рівненщини, незабаром за кермом елітного автомобіля з перебитими номерами був помічений тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного Управління міліції Руслан Бугринець.

Невдовзі після публікації даної інформації на «Гречці», цим питанням зацікавились в прокуратурі області. І відразу знайшли низку порушень діючого законодавства. Авто вилучили та відвезли на штрафмайданчик, під суд віддали не Бугринця, а його підлеглого - начальника Управління матеріального забезпечення УМВС України в Кіровоградській області полковника міліції Валерія Кузьменка. Той, виконуючи наказ керівництва, займався оформленням позашляховика і видав документ, що став підставою для передачі конфіскованого авто з перебитими номерами марки "BMW X6 M" вартістю близько 100 тисяч доларів обласному управлінню міліції. Чоловіку інкримінували «Зловживання службовим становищем» та «Службове підроблення».

bmv4

Майже три роки тривав розгляд справи у стінах Ленінського районного суду Кропивницького. 26 грудня 2016 року її закрили за клопотанням тієї ж прокуратури. Підставою стало рішення Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики, яким внесено зміни до ст. 364 КК України.

Сам автомобіль мають передати батальйону патрульної служби особливого призначення "Святослав"(колишній батальйон "Кіровоград"). Тобто він залишився на балансі тієї ж поліції, тільки в користуванні "бойового" батальйону(бійці спецпідрозділу проходять службу в тому числі в АТО).

Віталіна Бевзенко, речник ГУ НП у Кіровоградській області розповіла, що нині триває оформлення необхідних документів на авто. Зокрема, техпаспорту:

- Відповідно до рішення суду, транспортний засіб було передано ГУ НП в Кіровоградській області. Нині вирішується питання про оформлення реєстраційних документів, після чого авто можна буде використовувати за призначенням.

В самому батальйоні «Святослав» про таке рішення суду на їх користь дотепер нічого не знали. За словами В'ячеслава Шевченка, який на час ухвалення рішення суду був командиром батальйону, до 31 березня 2017 року автомобіль марки BMW X6 батальйону не передавали, при цьому про рішення Ленінського районного суду міста Кропивницького йому нічого невідомо.

За даними "Гречки", нині в підрозділі немає жодного сучасного автомобіля. Все, чим може похизуватися батальйон особливого призначення - кілька старих «УАЗів», позашляховик «Ніва» та легковик «DAEWOO Sens».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама