“Схід ГЗК” надаватиме на соціальні потреби Кропивницького два мільйони гривень в рік
З дирекцією “Схід ГЗК” та міськрадою Кропиницького підпишуть Меморандум про співпрацю і партнерство.
На рік на соцпотреби міста шахта надаватиме 2 млн.грн, повідомив під час засідання сесії міський голова Андрій Райкович.
Також, за словами посадовця, найближчим часом варто очікувати підписання державної програми щодо захисту населення від радіаційного впливу.
“Робота шахти звісно впливає на екологію. Близько 10 мільйонів гривень ми плануємо витратити на вирішення технічних питань щодо зменшення рівня радіації та сейсмічного впливу, а також окремо буде передбачено кошти на соціальні потреби”, – зазначив головний інженер “Схід ГЗК”.
Депутати прийняли рішення про погодження гірничого відвіду шахті на 10 років з дня підписання меморандуму.
Тепер остаточне рішення мають прийняти депутати на сесії обласної ради 23 червня.
Нагадаємо, 19 травня сесія облради на прохання Райковича, не продовжила гірничий відвід для Інгульської шахти, що добуває уран на території Кропивницького, через те, що не була заключена задовільна для міста соціальна угода. Відповідно, з 31 травня шахта фактично припинила роботу і понесла збитків на мільйони гривень.


