Понад 70 ретро авто та мотоциклів проїхались вулицями Олександрії (ФОТО)

«Ретрозліт Олександрія» відбувся на Кіровоградщині. 24 червня автоколекціонери майже з усіх куточків України зібрались в Олександрії.
Спочатку парад ретро авто проїхав вулицями міста, після чого свято продовжилось біля стадіону «Ніка».

Глядачам було представлено понад 70 екземплярів мото- та автотехніки минулого.
Відкриваючи свято, міський голова Олександрії зазначив важливість цієї події як в естетичному плані, так і з точки зору вивчення історії. Відвідувачі мали можливість оглянути представлену техніку, дізнатися від господарів про історію її створення, технічні характеристики та зробити фото.

Організатори влаштували конкурси, вікторини, змагання для дітей. Працювала виставка-продаж місцевих рукодільників. Гостей фестивалю пригощали кашею з польової кухні.






Організаторами фестивалю виступили члени ретроклубу “Олександрия” І.Широкун, К.Широкун та О.Василенко.
Джерело: Сучасна Олександрія




