Селяни перекрили дорогу у Вільшанці через відсутність води (ФОТО)

Сьогодні, у п’ятницю 18 серпня, з 6.00 жителі села Залізничне Йосипівської сільської ради перекрили у Вільшанці центральну дорогу через міст на Синюсі, аби привернути увагу до проблем із водою свого села.
Раніше людям повідомили, що будівництво водогону завершать аж через півтора роки, а до того люди будуть без води, повідомляє “Вільшанський вісник”.
Понад дві години селяни безперестану ходили пішохідним переходом з правого боку річки, таким чином не пропускаючи жодну автівку на лівий берег.
Вимоги в пікетувальників незмінні – вимагають у районної та сільської влади вирішити їхнє «водне» питання.
Крім державного прапора учасники акції тримали в руках плакати з написами: «Нероба іди геть (Миколюк)», «Миколюк дай води зараз, а не через рік» та «Влада: не підспівуй Миколюку! Відмініть «сухий закон»!».
Як запевняють ініціатори пікету, усі дозволи на проведення мітингу у формі акції у них є, а влаштували її, аби привернути увагу громадськості до своєї проблеми.
По дев’ятій ранку протестувальники рушили колоною до райдержадміністрації, аби зустрітися з керівництвом району. Якщо до вимог залізничан не прислухаються і не пообіцяють їм, що в селі водогін збудують вже до кінця цього року, а не через рік-два, вони продовжать блокувати трасу районного значення, незважаючи на вмовляння і погрози.



