Викладачі з Індії навчатимуть студентів медичного вишу у Кропивницькому (ФОТО)

3 січня на міжнародний медичний факультет Донецького національного медичного університету у Кропивницькому завітали лектори спеціалізованого курсу для індійських студентів.
За інформацією прес-служби вишу, на міжнародному факультеті Донецького національного медичного університету за напрямами «Медицина» та «Стоматологія» навчаються близько 150 студентів з Індії.
Після закінчення навчального закладу, який визнаний Медичною радою Індії, у своїй країні вони мають пройти тестування для підтвердження диплому (FMGE) або MCI Screening Test, яке проводиться двічі на рік у формі іспиту для іноземних медичних випускників. За відгуками випускників тест є досить важким, і необхідність його складання часто є перешкодою для бажання студента навчатися у закордонних ВНЗ.
Тому для надання студентам університету повного обсягу знань та найвищого рівня підготовки згідно з вимогами їх рідної країни, з Делі запросили викладачів основних дисциплін, на основі яких побудований тест.
Зі студентами регулярно будуть працювати викладачі освітнього центру MIST ( Medical Institute For Screening Test). Вони чотири рази на місяць будуть проводити лекції з основних медичних дисциплін, спрямовані на найкращу підготовку до екзаменів MCI.
Першу лекцію для студентів було проведено доктором M.D. Azam (Mohammad).