У Кропивницькому планують відремонтувати розграбовані ліфти
Більшість розграбованих минулого року ліфтів у Кропивницькому так і не привели до ладу. Про це повідомив начальник управління ЖКГ Віктор Кухаренко сьогодні, 29 січня, під час наради у міськраді.
Зокрема, за його словами, є пошкоджені ліфти на вулицях Корольова, Беляєва, Волкова, Академіка Тамма, Попова, Героїв України та проспекті Університетському.
“Як ви бачите – у нас більше 10 розграбованих ліфтових кабін, які необхідно відновити і привести в норму, щоб підйомники працювали”, – зазначив Кухаренко.
Тому він дав доручення керівникам ЖЕО знайти фінансування для проведення ремонтних робіт. Також, провести обстеження всіх замків до технічних приміщень, ліфтових шахт, щоб не було доступу до них зловмисникам.