Суспільство

У Кропивницькому реорганізують батальйон «Святослав» (ФОТО)

. 6297

Батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» скоротять чисельно та реорганізують в роту. Про це «Гречці» стало відомо від бійців підрозділу. Після скорочення понад півсотні посад, чисельність роти складатиме трохи менше 100 поліцейських.

sviat1

Інформацію про скорочення штатних посад в батальйоні «Святослав» підтвердили в прес-службі ГУ НП у Кіровоградській області. Там пояснюють, що це пов’язано з неукомплектованістю підрозділу. Також запевняють, що всі, хто служить в батальйоні залишаться в новому підрозділі та при бажанні можуть перевестись.

sviat2

Начальник обласного управління МВС Сергій Кондрашенко на своїй сторінці в Фейсбуці пояснив всі деталі реформування.

 

"Жоден із працівників – незалежно від посад, звань, вислуги – під скорочення не потрапляє. Люди, які служать у «Святославі», за бажання, продовжать працювати в тому ж режимі, як і раніше.
Щодо зміни штатного розкладу, маємо на це об’єктивні причини – у підрозділі довгий час вакантними лишалися кілька десятків посад. Так, приміром, минулого року було оголошено відкритий конкурс для їх комплектування. В ньому виявили бажання брати участь 57 кандидатів, подали документи 28, пройшли відбір 2 особи.

Нині у батальйоні «Святослав» служать 87 бійців, за новим штатним розкладом (вже після оптимізації) у підрозділі лишаються 90 посад, тож працівникам хвилюватися нема чого.
Свою позицію я сьогодні довів кожному з них під час особистої зустрічі", - написав Кондрашенко.

 

Довідково:

Батальйон «Святослав» — добровольчий батальйон патрульної служби поліції особливого призначення, створений в травні 2014 року у структурі УМВС України в Кіровоградській області як батальйон міліції «Кіровоград».

1 серпня 2014 року бійці батальйону склали присягу на вірність українському народові. На складанні присяги були присутні заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович.

Першим командиром батальйону був В’ячеслав Шевченко, він по суті збирав підрозділ з нуля.
У 2017 році батальйону присвоєно назву «Святослав» на честь князя Святослава.

Батальйон брав активну участь в антитерористичній операції.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама