На Кіровоградщині оголосили конкурс соціальних проектів з бюджетом 90 тисяч гривень

14:08, 04 Квітня, 2018

У Кіровоградській ОДА оголосили конкурс соціальних проектів “Громадська перспектива: ідея – дія – результат”.

Проекти для участі у конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, що зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж два роки до оголошення конкурсу. Один інститут не може подавати кілька пропозицій.

Проекти мають бути направлені на пропаганду духовних цінностей, патріотизму, здорового способу життя, підвищення якості освіти, надання соціальних послуг для вразливих верств населення тощо.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми становить 30 тисяч гривень. За рахунок цих коштів може бути профінансована не більше як 75% вартості проекту. Решту 25% має забезпечити інститут громадянського суспільства. Загальний фонд конкурсу становить 90 тисяч гривень.

Детальніше про конкурс та алгоритм участі у ньому читайте за посиланням.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому презентують біговий клуб “Kro run club”
Новгородківський район планує об’єднатись в ОТГ без Петрокорбівки
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024