На Кіровоградщині відкрився аграрний ліцей

15:27, 17 Вересня, 2018

15 вересня відбулось офіційне відкриття філії Українського Аграрного Ліцею у с. Тишківка Добровеличківський район.

Як повідомляє прес-служба Українського аграрного ліцею, філія була відкрита на базі Тишківської ЗОШ №1. Меценати у стислі терміни провели капітальний ремонт в усьому крилі закладу, де УАЛ орендує три класи. Крім того, для учнів Тишківської філії ОТГ було закуплено сучасну техніку: інтерактивну дошку, ноутбуки, планшети. Навчатись в оновлених класах зможуть як ліцеїсти, так і діти загальноосвітньої школи.

Викладати у ліцейному класі будуть вчителі тишківських шкіл. У серпні методологічний центр СвітОсвіт провів для них двотижневий семінар-практикум.
Для всіх дітей діятимуть освітньо-розважальні студії: історична студія «Гілея», студія «Захоплююча хімія», ІТ-студія «Джобс», студія з фінансової грамотності «Юніор банк», студія з математики «Косинус», театральна студія «Антракт».

Запуск ліцейного класу став результатом спільної роботи Всеукраїнської Аграрної Ради, Інституту кооперації і місцевого самоврядування (ІКОМІС), голів Тишківської ОТГ та місцевого бізнесу.

Останні новини по темі
Мешканці Кіровоградщини можуть отримати електронне пенсійне посвідчення
зб
У мешканця Голованівського району вилучили зброю та боєприпаси
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024