Перехрестя вулиць Вокзальної й Тельнова перевірили на безпечність та інклюзивність (ФОТО)

11:27, 26 Жовтня, 2018

Учасники Академії інтегрованого розвитку міст провели SWOT-аналіз перехрестя вулиць Вокзальної й Євгена Тельнова в Кропивницькому.

Сьогодні, 26 жовтня, в одній із трьох робочих груп учасники Академії проаналізували сильні та слабкі сторони, можливості та загрози наявного перехрестя, яке оглянули вчора в рамках практичного завдання.

– Усюди в українських містах є надмірні перехрестя, які не працюють ефективно ні для людей, ні для транспорту, – відзначив на початку роботи в групах представник GIZ Рудольф Ґреф.

– Проблеми, як і в інших містах: з дорогами, парковками та прибудинковими територіями. Брак фінансування та бюджетування, – каже фахівець управління містобудування та архітектури
міськради Кропивницького Володимир Поповічев. – Ще одна з проблем міста і цього перехрестя, що немає розмітки. А також проблеми: дороги й інклюзивність.
Неможливість людей з візочками чи чемоданами пройти поребрики. У нас у ремонт тротуарів малувато коштів вкладається.

inkl2

– Ми певно не вирішимо цю проблему раз і назавжди, але обговоримо шляхи її подолання, – каже Сільван Ніґґ. – Відзначу, що перехрестя має великі масштаби, але немає можливості його координування.

Представники міськради в рамках питання безпеки говорили про слабку співпрацю влади та поліції.

Учасники групи говорили про звуження широкої дороги, залучення бічного простору, яке потрібно чітко розмітити, зокрема, місця для паркування, руху громадського транспорту.

inkl30

SWOT- аналіз перехрестя вулиць Вокзальної та Євгена Тельнова:

Переваги: економічний простір; багато простору; зелені зони;

Недоліки: роз’єднаність зелених зон; низька доступність; хаотичність паркування (відсутність паркомісць); відсутність велоінфраструктури; місце концентрацій ДТП; порушення містобудівних норм;

Можливості: автостанція; багато місця; плани реконструкції вулиці Вокзальної (в 2019-му році); неефективне регулювання дорожнього руху;

Загрози: виїзд на промислові зони; інтенсивний рух вантажного транспорту; розтягнуті зупинки громадського транспорту.

По обіді учасники робочої групи презентують результати роботи в групі у форматі World Cafe. Загалом таких груп три, які працюють в трьох напрямках: зв’язок мобільності і екологічної ситуації; зв’язок мобільності і локальної економіки; зв’язок мобільності і доступність/інклюзивність/безпека.

Нагадаємо, у Кропивницькому протягом 25-26 жовтня в Кропивницькому відбувається шоста Академія Української Академії інтегрованого розвитку міст.

Останні новини по темі
Для облаштування стоянки у Кропивницькому знесли дерево (ФОТО)
dere
atb1
Як «АТБ» змінює українську галузь торгівлі
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024