«Кіровоградтепло» просить споживачів повернути мільйонні борги

12:26, 14 Листопада, 2018

 

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» потрібно невідкладно сплатити НАК «Нафтогаз України»  37,2 млн грн отримання номінацій на природний газ.

Про це повідомляє прес-служба ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

Для того, щоб отримати номінації для газопостачання котелень і забезпечення їх безперервної  роботи підприємству треба досягнути  рівня розрахунків за спожитий природний газ не нижче 90%. Наразі показник розрахунку підприємства  з газопостачальником складає 84,6 %.

 Крім того, населення міста  з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло» 53,3  млн грн, бюджетні установи – 1,9 млн грн, госпрозрахункові організації – 0,9 млн.

Також на підприємстві нагадують про проблемні ситуації із забезпеченням теплопостачання  в різних містах України, зокрема у Кривому Розі, Смілій, Херсоні, Сєверодонецьку, Первомайську, Шепетівці, які  виникли через відсутність номінацій на природний газ через заборгованість теплопостачальних підприємств перед  ПАТ НАК «Нафтогаз України»  за спожитий раніше природний газ.

Підприємство також оприлюднило станом на 14 листопада перелік боржників, з яким можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, що НАК «Нафтогаз України» має можливість відмикати постачання газу будь-яким споживача за борги.

 

Останні новини по темі
Кропивницький боксер переміг на молодіжному чемпіонаті України
2018 11 11 B
groshi1
У Новоукраїнці планують підвищити тариф на проїзд
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024