Студенти-іноземці могли платити за навчання у Донецькому медунівері лише через фірму-прокладку

14:22, 23 Листопада, 2018

 

У Донецькому національному університеті не можуть пояснити, чому студенти не могли платити безпосередньо на рахунок вишу.

 

Нагадуємо, минулого тижня у Кропивницькому виник скандал. Донецький національний медичний університет звинуватив рекрутерську фірму ТОВ «Українські освітні послуги» в тому, що компанія сприяла нелегальній міграції та не перераховувала оплату за навчання вишу.

Проте сама ТОВ повідомляє, що оплату здійснювала у повній мірі. За договором заключним з університетом, залучені фірмою іноземні студенти могли оплачувати навчання лише за посередництва ТОВ, а у разі, якщо оплата за навчання не здійснена їх мали б відрахувати.
Сьогодні журналістам мали б представити результати внутрішнього аудиту, проте фактично нової інформації представники вишу не озвучили. Наразі вони зібрали пояснення у студентів і планують звертатись в поліцію. Також від роботи на час розслідування відсторонили низку працівників у Краматорську і Кропивницькому.

За словами Олега Коротенка, представника ТОВ, їх працівників не викликали на допит правоохоронці. Також у них досі не розірваний договір з вузом і дійсна ліцензія.

Навіщо університет підписав такий контракт і обмежив студентів у праві платити просто на рахунки вишу проректор Ігор Хрипаченко пояснити не може, адже за його словами договір із компанією підписувався у той час, коли він не був на керівній посаді.

 

Останні новини по темі
Наступного тижня на Кіровоградщині очікується погіршення погоди
241115 skolzkaja doroga 900x600
str2 копия
У Кропивницькому з сольним концертом виступив Ярослав Страшной (ФОТО)
Читайте також

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024

У Кропивницькому, на березі Інгулу, звільнять земельну ділянку, яку незаконно використовували під автомобільну стоянку....

12:34, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині сім медзакладів отримали електромобілі за рахунок держбюджету.

12:10, 12 Липня, 2024