У Кропивницькому відбувся благодійний розпродаж (ФОТО)

16:56, 23 Листопада, 2018

23 листопада у Кропивницькому відбувся благодійний Sale у підтримку підопічної благодійного фонду «Дивожиття» Еліни Яригіної.

 

Моя донька має рідкісний синдром Чарджа, який характеризується патологіями розвитку різних органів. Ми вже зробили три операції на серці і одну на шлунку,-каже мама Еліни і додає.- Вона сама не може харчуватись, адже не працює стравохід. Елінка харчується через гастрастому – спеціальну трубочку в животику. Одна баночка харчування коштує 360, вистачає її півтора дні і в місяць виходить понад сім тисяч гривень. Для нашої сім`ї це велика сума».

sale3

Як повідомила ініціаторка розпродажу Віра Шестакова цінова політика одягу від 30 гривень.

«Головне, на чому хочу зробити акцент, ми пропонували людям не розгрузити шафи, а принести нові речі, які одягали декілька разів. Майже всі речі в ідеальному стані. Ті речі, які залишаться, будемо продавати через онлайн крамницю благодійного фонду»,- каже Віра.

Крім того, на розпродажі можна було придбати сертифікати на масаж та авторські ляльки.

Як повідомила директорка фонду “Дивожиття” Вікторія Семененко під час заходу зібрали 1650 гривень.

Останні новини по темі
Кропивничан закликають вшанувати пам`ять жертв Голодомору (ВІДЕО)
gol
Театр ляльок покаже музичні казки про хитрість
Читайте також

На Кіровоградщині винесли вирок двом учасникам групи, яких звинуватили у допомозі військовозобов’язаним людям ухилятися від мобілізації під час війни. Засуджені представлялися д...

15:00, 12 Липня, 2024

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024