У Кропивницькому знову з`явилась петиція про перехід на автономне опалення

12:52, 25 Січня, 2019

 

23 січня в єдиній системі місцевих петицій Кропивницького розпочався збір підписів щодо переходу населення на автономне опалення на місцевому рівні.

 

Автор петиції Юлія Бойченко звертає увагу на те, що необхідно створити сприятливі умови населенню для переходу на автономне опалення та просить створити соціальну програму фінансування частини витрат на встановлення індивідуального опалення .

Наразі з 450 необхідних підписів петиція набрала 29, щоб набрати решту підписів залишилося 43 дні.

Нагадаємо, питання “автономки” вже кілька років є проблемним у Кропивницькому через великий рівень розбалансування системи централізованого теплопостачання. Вже кілька років є велетенська черга бажаючих встановити “автономку”.

Дозвіл на автономне опалення зможуть отримати лише ті кропивничани, які живуть у будинках, де залишилися 1-2 квартири з централізованим опаленням.

Все тому, що за діючим законодавством заборонено встановлювати індивідуальне опалення за виключенням тих будинків, де 100% власників квартир переходять на автономку.

Крім того, нещодавно у міськраді Кропивницького викрили схему видачі «липових» дозволів на автономку.

Неодноразово щоб отримати автономку жителі Кропивницького пікетували міськраду та збирали підписи в електронних петиціях.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться майстер-клас з олійного живопису
oli
hroshi
ОСББ Олександрії передбачено 400 тисяч на “теплі кредити”
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024