Пожежно-рятувальні частини Кіровоградщини отримали нові автомобілі (ФОТО)

16:06, 08 Лютого, 2019

Автопарки Благовіщенського, Новгородківського, Вільшанського та Олександрійського підрозділів Управління ДСНС України в області поповнилися новими пожежно-рятувальними автомобілями на базі шасі МАЗ.

Як повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА, ключі від нового спецтранспорту керівникам зазначених пожежно-рятувальних частин вручили голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова облради Олександр Чорноіваненко та начальник Управління ДСНС України в області Віталій Миронюк під час наради з підсумків діяльності у сфері цивільного захисту за 2018 рік.

Нові автомобілі, придбані за кошти державного бюджету.

За словами Віталія Миронюка, це не просто пожежні, а пожежно-рятувальні автомобілі нового зразка – забезпечені необхідним обладнанням, зокрема, тепловізорами для визначення перебування людей у задимленому середовищі.

Розподіл нової техніки здійснено між тими територіями, де виникали проблеми на трасах під час ускладнених погодних умов через відсутність техніки підвищеної прохідності нового зразка.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині закрили підпільну автозаправну станцію (ФОТО)
be
У Кропивницькому до Дня Героїв Небесної Сотні влаштують музично-літературний реквієм
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024