Скільки зараз отримують лікарі “первинки” в районах Кіровоградщини

11:29, 20 Лютого, 2019

 

14 тисяч гривень зарплати в лютому отримають лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги Устинівського району.

 

Про це стало відомо сьогодні в обласній лікарні під час розширеної наради з головними лікарями медичних закладів області з впровадження телемедецини.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на початку наради запитав у присутніх скільки лікарі “первинки” отримують зарплату за новою моделлю фінансування у зв’язку з медреформою.

В якому районі отримують більше 20 тисяч гривень? – запитав Сергій Коваленко.

Однак із присутніх із залу ніхто не назвав зарплату в понад 20 тис. грн.

Приміром, 19 тисяч у Гайворонському районі, 16 тисяч – Мала Виска, 14 тисяч у лютому вперше отримають зарплату в Устинівському районі, де раніше (за системою медичної субвенції) максимальна зарплата була 6 тис. грн. Натомість представник з Добровеличківського району назвав максимальну нову зарплату лікаря в 14 тисяч.

Нагадаємо, що 18 лютого на апаратній нараді Сергій Коваленко розповів, що максимальну зарплату в області отримують в Добровеличківському районі – 24 тис. грн.

 

 

Останні новини по темі
У березні Кіровоградщину чекають “температурні гойдалки”
1 5
prap5
У Кропивницькому перед міськрадою підняли оновлений червоно-чорний прапор (ФОТО)
Читайте також

У Кіровоградському районному суді 19 квітня продовжили розгляд справи з обвинувачення колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського у перевищен...

19:22, 19 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:07, 19 Квітня, 2024

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура....

17:38, 19 Квітня, 2024