Ярмарок крафтових виробів: громада з Кіровоградщини перемогла у конкурсі мистецьких проектів

14:04, 16 Липня, 2019

Проект з Кіровоградської області переміг в конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження-2019».

Як повідомляють на сайті  Приютівської ОТГ, реалізація проекту відбудеться за співфінансування: 30% з місцевого бюджету, а 70% — надасть Міністерство культури України.

Проект «Ярмарок крафтових виробів» у с. Войнівка — це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесел та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.

На заході будуть присутні виробники й умільці з Приютівської громади і не лише варення, а й інші вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо з усієї України.

Крім того, планується облаштування сцени біля сільського будинку культури, де свої виступи продемонструють не лише місцеві колективи, а й колективи з області.

Увесь ярмарок буде поділений на різні локації. Зокрема організатори ярмарку представлять для учасників і відвідувачів такі локації, як фуд-локації , де кожен бажаючий зможе скуштувати різні смаколики, окремо локації для дітей, фотозони та багато іншого. Організація заходу також передбачає облаштування й території у селі під проведення ярмарку. Це і встановлення лавочок та освітлення, облаштування фонтана, приведення у належний вигляд фасаду сільського клубу та ін.

Нагадаємо, на розгляд конкурсної комісії було подано 181 проектна заявка, із них – чотири з Кіровоградщини. Однак лише проект від Приютівської ОТГ з усієї області був відібраний експертною комісією для реалізації.

-Вже сьогодні розпочинаємо масштабну роботу з підготовки до ярмарку крафтових виробів. Орієнтовна дата проведення ярмарку – 14 вересня 2019 року,– йдеться в повідомлені.

 

Останні новини по темі
Кропивницький: два мікрорайони тимчасово відключать від водопостачання
voda11
IMG 20190713 174302 HDR
У Кропивницькому стартував проект “Сучасний екскурсовод”
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024