У Кіровоградській області буде три райони – Чорноіваненко

12:37, 30 Жовтня, 2019

 

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко розповів, що в області в рамках адміністративно-територіальної реформи буде три райони, а до інших варіантів в уряді не дослухаються.

 

Про це він сказав сьогодні, 30 жовтня, під час регіонального форуму “Співпраця влади і громади: регіональний вимір”.

– Буде три райони. Зміни до Конституції майже розробили. Три райони, де будуть префектури. Це не буде представницький орган, там не буде районних рад. Вони будуть називатися не райони, а округи, – каже Олександр Чорноіваненко. – Моє бажання – більше. Ми як депутатський корпус разом з адміністрацією надали кілька пропозицій, аби до нас прислухалися. Я, як голова обласної ради, позитивної відповіді так і не отримав. Не прислуховуються.

Відзначимо, що мовиться про три райони, запропоновані Мінрегіоном – Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський. Хоча фахівці облдержадміністрації та обласної ради надавали пропозиції поділу районів від трьох до шести.

Нагадаємо, що торік у листопаді був зареєстрований законопроєкт про створення в Кіровоградській області наступних трьох районів: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський. Однак уже в серпні 2019-го законопроєкт був відкликаний.

До речі, як по-новому називатимуть райони: округи чи повіти ще будуть обговорювати.

 

Останні новини по темі
Демісезонне взуття: що до чого
vz
c
Кіровоградщина: де працюватиме мобільний сервісний центр МВС у листопаді
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024