Суспільство

Колишній заступник голови ОДА претендує на посаду в міській раді Кропивницького

. 4936

 

Відповідна декларація претендента на посаду директора департаменту надання адміністративних послуг в Кропивницькому з’явилася на сайті НАЗК сьогодні, 14 січня.

kovalenko

Нагадаємо, звільнився з посади першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко торік у листопаді. Тоді в коментарі “Гречки” він повідомляв, що поки не претендує на нове призначення.

За 2019 рік він задекларував квартиру в Олександрії, дві земельні ділянки в Онуфріївському районі, зарплату в ОДА - 596 089 грн, а також доходи від надання майна в оренду та проценти. На банківських рахунках декларанта - 900 000 грн.

За інформацією сайту міської ради, документи на вакансію директора департаменту надання адміністративних послуг приймають до 26 січня 2020 року. Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі.

Відзначимо, що цьогоріч заплановане відкриття ЦНАПу у форматі “Прозорий офіс” (вул. Архітектора Паученка, 41/26), куди ймовірно і перебазується міський департамент надання адміністративних послуг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама