Суспільство

Клієнти “Кіровоградгазу” сплачуватимуть за розподіл газу

. 7873

 

Цьогоріч з січня відбулися зміни в оплаті за газ.

 10262a3cc20702605d0c04138bc9c991 0

Ілюстрація 104.ua

Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці ВАТ “Кіровоградгаз”, з січня споживачі будуть окремо платити за розподіл газу.

– У зв’язку з тим, що НКРЕКП внесла зміни в Кодекс газорозподільних мереж в частині зміни методики розрахунку тарифу і затвердила тариф для «Кіровоградгазу», з’явилася можливість виконати відповідний пункт Типового договору розподілу природного газу і розділити платежі за газ і за його доставку. Тепер клієнти будуть платити за розподіл газу безпосередньо постачальнику цієї послуги – «Кіровоградгазу», – розповів голова правління “Кіровоградгазу” Сергій Осінський.

За його словами, для кожного абонента така плата розраховується індивідуально й автоматично.

– До уваги береться обсяг газу, що був використаний протягом минулого «газового року» – з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2019 року, – і ділиться на 12 рівних частин. У першому півріччі ця одна дванадцята множиться на тариф – 1,02 гривні, каже Сергій Осінський.

Згодом на Пашутінській для зручності розрахунків відкриють абонвідділ, де працюватимуть десять операторів, термінали для оплати.

– Є ще такий важливий момент: оскільки наш тариф фіксований на перше півріччя, заплатити можна буде відразу за шість місяців. І таким споживачам ми не будемо надсилати платіжки до 1 липня, коли тариф буде змінено. Тобто люди не будуть плутатися, за що і куди платити. За великим рахунком, можна платити двічі на рік, – каже голова правління “Кіровоградгазу”.

Так для ВАТ «Кіровоградгаз» встановлено наступний тариф на послуги розподілу природного газу:

1) на період з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно – у розмірі 1,02 грн за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ);

2) з 1 липня 2020 року – у розмірі 1,14 грн за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама