Коли відпрацюють навчання в освітніх закладах Кіровоградщині

10:24, 12 Березня, 2020

Адміністрація освітніх закладів та батьки колегіально вирішуватимуть як відпрацьовувати карантин.

 

Про це повідомив під час брифінгу начальник Управління освіти і науки Володимир Таборанський.

За його словами, відпрацьовуватимуть за допомогою додаткових годин або буде продовження другого семестру.

– Наразі мають застосовуватись елементи дистанційного навчання. Вони можуть фіксуватися в журналах як ведення програм виконання. Можемо проводити консультації, відеоуроки, розміщувати матеріали на сайтах. Фіксуватимуть в журналах в межах положення про дистанційне навчання. Все, що виходить за межі цього положення буде відпрацьовуватись в подальшому. Це або додаткові години протягом другого семестру, або продовження другого семестру у травні-червні. Ці питання вирішуватимуться колегіально в кожному закладі. Враховуючи ситуацію з виконанням навчальних програм, враховуючи думку батьків,  – каже посадовець.

За його словами, заробітна плата вчителів зберігається. Керівник може приймати рішення стосовно окремого графіку роботи.

-У нашій області сьогодні перехідний день, оскільки рішення приймалося в другій половині дня. На сьогодні ті діти, які прийшли до школи з ними проведуть інструктажі і їх відпустять додому. А стосовно садочків, батьки, які не встигли врегулювати питання з роботодавцями, то сьогодні ще працюватимуть чергові групи, – каже Володимир.

Також наразі очікують лист від МОН щодо перенесення пробного ЗНО.

Нагадаємо, з метою запобігання поширення будь-яких вірусних інфекцій з 12 березня по 3 квітня призупинено освітній процес на Кіровоградщині.

 

 

Останні новини по темі
Екснардепа призначили гендиректором Кіровоградського обласного клінічного онкологічного центру
45066142 2199137783667412 8567202094606450688 n
Як працюватиме Укрпошта під час національних заходів протидії поширення коронавірусу
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024