У Світловодському районі освітянам урізали оплату на період карантину

12:58, 17 Березня, 2020

 

Зарплата освітян в регіоні на час карантину зберігається 100%, крім Світловодського району.

Про це стало відомо сьогодні, 17 березня, під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС.

– Маємо інформацію з Світловодського району про те, що прийнято рішення про оплату ⅔ оплати праці працівників відповідно до статті 113, – каже начальник управління освіти і науки ОДА Володимир Таборанський. – Звертаюся до керівництва району переглянути цю позицію і як решта області забезпечити оплату відповідно до діючих умов оплати праці.

За словами пана Таборанського, наразі частина працівників вже переведена на дистанційну форму роботи для того, щоб обмежити кількість контактів. На місцях залишаються лише ті працівники, які забезпечують проведення елементів дистанційного навчання.

Нагадаємо, днями вчителі Олександрії скаржилися на неповні виплати зарплат на час карантину, оголошеного з 12 березня по 3 квітня.

Фото з вільних джерел

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині відповіді на питання про коронавірус можна отримати завдяки “гарячій лінії”
unnamed 2
ruki 4377
На Кіровоградщині тимчасово закрили приймальні поліції та СБУ
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024