Суспільство

Екснардеп став проректором медуніверситету у Кропивницькому

. 12946

Заслужений лікар України, нардеп 8 скликання, гендиректор Кіровоградського обласного клінічного онкологічного центру став проректором Донецького національного медичного університету.

52901589 2275494732698383 8057955952692822016 n

1 квітня Костянтин Яриніч наказом ректора призначений проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків ДНМУ.

Костянтин Яриніч розповів «Гречці» про головні завдання на новій посаді.

-Мета у нас одна: щоб в області вистачало висококваліфікованого медичного персоналу. На жаль, недоукомплектованість медичними кадрами на сьогодні одна з найвищих в Україні. Відкриття медичного хабу - медуніверситету спрямована на те, щоб ті хлопці і дівчата, які закінчують навчання, залишались на території нашої області. Це завдання я почав як народний депутат, і ми змогли перевести саме у Кропивницький Донецький медуніверситет. Тепер завдання втримати це і навчити справжній медицині наших студентів, - каже лікар.

За його словами, наразі переходять до навчання четвертого-шостого курсів, тож планує домовлятись про роботу студентів на клінічних базах області.

- Зараз ми переходимо до навчання 4, 5 та 6 курсів, де є клінічні дисципліни. Я не тільки став проректором з міжнародних зв’язків, а ще й завідуючим найбільшої кафедри клінічних дисциплін, де навчають медицині. Мені, як медику, більш зрозуміло як домовлятися і про що говорити з колегами - головними лікарями, щоб вони навчали наших та іноземних студентів на наших клінічних базах. Організувати роботу з нашими викладачами, які по сумісництву дуже часто працюють як практикуючі лікарі і поєднують роботу в університеті. Ось таке питання комунікації, організації роботи перед нами стоїть як головне завдання, - розповів пан Яриніч.

Довідка: Яриніч Костянтин Володимирович, 1970 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров'я, народний депутат 8 скликання Верховної Ради. З 10 вересня 2019 року в.о. генерального директора КНП “Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради”, а з 12 березня 2020 року був призначений генеральним директором.

Фото з фейсбук-сторінки Костянтина 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама