Суспільство

Весь час намагався самовдосконалюватись: побратими про полеглого спецпризначенця Ігоря Вівчаренка

. 1810

У Кропивницькому відбулась панахида за бійцем 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго Ігорем Вівчаренком, який загинув 14 квітня 2020 року в зоні проведення ООС.

viv1

Як повідомляє сайт полку, вшанувати пам’ять військовослужбовця прийшли рідні та друзі, товариші по службі. Єпископ Кропивницький та Голованівський ПЦУ Марк відправив панахиду за загиблим.

Побратими згадують військовослужбовця цілеспрямованим та наполегливим. Говорять, що ніколи не відмовляв у допомозі.

– Він був гарним спортсменом, виконав нормативи кандидата в майстри спорту з боксу. Мав вищу освіту і здобував другу. Він – людина яка весь час намагалась самовдосконалюватись. Це і було однією з причин, через які він пішов до війська, – говорить військовослужбовець 3-го полку Олександр.

Ігор з багатодітної родини, в якій виховували шестеро дітей. Старша сестра Олена розповідає, що крім нього у війську служать ще двоє братів. Згадує, яким Ігор був за життя.

– Він був молодим, гарним, веселим. Телефонував. Ніколи не казав де він, говорив, що все добре, просто за містом. Але ж ми розуміли, що він це говорить аби нас заспокоїти, – розповідає Олена Скиба. – Я ще ніколи не бачила такого ставлення до роботи. Він так любив свою роботу, що ходив туди як на свято. Звістка про його загибель для нас стала як грім серед ясного неба. Дуже шкода, що найкращі люди уходять адже найкращі йдуть захищати батьківщину. Шкода, не всі усвідомлюють, що завдяки нашим хлопцям ми маємо спокій, живемо в своїх будинках у своїх сім’ях.

Марія Яківна, мати військовослужбовця сумує за сином, але пишається тим, що він служив у війську та захищав батьківщину:
– Я пишаюсь тим, що у мене такі сини – троє воєнних. Ми любимо Україну.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама