Громада з Кіровоградщини вдруге отримала відзнаку за досягнення в розвитку спроможності (ФОТО)

14:56, 19 Травня, 2021

Дмитрівську територіальні громади з Кіровоградської області відзначили за найкращий прогрес спроможності в рамках програми USAID DOBRE.

Днями програма DOBRE нагородила взірцевих випускників: Миколаївську сільську громаду Дніпропетровської області, Дмитрівську громаду з Кіровоградської області та Софіївську громаду з Дніпропетровської області.

Три громади, які показали найкращий прогрес відповідно до оцінки спроможності місцевого самоврядування (РМСІ), отримали відзнаки під час час конференції “Громади на шляху до спроможності”. 

Дмитрівська сільська територіальна громада отримала відзнаку за найвищі бали «Індексу спроможності місцевого самоврядування».

Програма «DOBRE» – це великий багаж знань, цікаві навчання тренінги семінари конференції, обмін думками та досвідом. Програма допомогла нам розворушити громаду. Навіть, у невеликих населених пунктах створюють громадські ініціативи, організації, – каже голова Дмитрівської громади Наталія Стиркуль.

Нагадаємо, минулого року Дмитрівську і Помічнянську територіальні громади відзначили за найкращий прогрес спроможності.

Довідково: Програма DOBRE вимірює посилення спроможності місцевого самоврядування в партнерських громадах за допомогою Індексу спроможності місцевого самоврядування. Індекс використовується організацією Глобал Ком’юнітіз у різних країнах та адаптований під українське законодавство.

Експерти Програми USAID DOBRE проаналізували прогрес спроможності 25 громад-партнерів третьої когорти, співпрацю з якими програма розпочала у 2018 році.

 

Останні новини по темі
Як змінилися видатки на дороги Кіровоградщини при Зеленському
dorogu
obrazheni
Торік у Кропивницькому оздоровили менш як 1% дітей пільгових категорій
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024