З червня Олександрійський протитуберкульозний диспансер не працюватиме: заклад планують реорганізувати

14:46, 21 Травня, 2021

З 1 червня Олександрійський протитуберкульозний диспансер не буде надавати медичну допомогу. Нині в області розглядають можливість реорганізації установи з подальшим збереженням матеріально-технічної бази та робочих місць.

19 медичних працівників звільняються з 31 травня

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада

Нагадаємо, Нацслужба здоров’я України фінансуватиме лише один протитуберкульозний заклад в області. 

Раніше на розгляд сесії обласної ради виносився проєкт рішення про об’єднання Олександрійського протитуберкульозного диспансеру з Кіровоградським обласним фтизіопульмонологічним медичним центром – саме тим закладом, який отримує фінансування від НСЗУ. Такий крок мав дати можливість залучити додатково до шести млн грн. Проте це питання не набрало необхідної кількості голосів.

Ситуація, яка склалася на сьогодні в Олександрійському протитуберкульозному диспансері така: 19 медичних працівників звільняються з 31 травня 2021 року у зв’язку з відсутністю коштів на виплату заробітної плати. З червня заклад не буде надавати медичну допомогу, тому його пацієнтів прийматиме обласний фтизіопульмонологічний медцентр.

Обласна рада нині напрацьовує питання про реорганізацію закладу з потужною матеріально-технічною базою в установу соціального захисту. Кінцеве рішення розглядатимуть на пленарному засіданні облради. Крім цього, є звернення до облдержадміністрації про передбачення додаткових коштів на виплату зарплат в повному обсязі працівникам диспансеру за травень. Наразі на це не вистачає близько 250 тис. грн.

 

Останні новини по темі
Міносвіти внесло двох претендентів на посаду ректора педагогічного вишу в Кропивницькому
ped
palne kradizhka
Крадіжка 8 тонн пального: повідомили підозру трьом працівникам локомотивного депо (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024