Уряд погодив голову Кіровоградської ОДА

13:28, 26 Травня, 2021

Сьогодні, 26 травня, на засіданні Кабміну заслухали претендентку на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації Марію Чорну.

Під час засідання Марія Чорна розповіла про бачення основних проблем області і перші кроки на посаді.

Марія Чорна з 2011 року працює в ОДА. З квітня 2020 року очолює Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

Сьогодні на засідання розповіла, що продовжуватимуть працювати над програмами «Велике будівництво», «Сільська медицина». Над проблематикою охорони здоров’я, забезпеченням матеріально-технічними ресурсами медзаклади.

На сьогодні, можливо, найбільша проблема не лише області, а й всієї України – це навчити об’єднанні територіальні громади працювати в умовах фінансової, земельної децентралізації. Не всі громади розуміють, як правильно діяти, щоб наповнювати місцеві бюджети.  

Члени Кабміну погодили призначення. Зазначимо, що призначає голову ОДА Президент України.

Нагадаємо, 15 квітня, президент Зеленський підписав указ про звільнення з посади голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка. Проте він залишився працювати в команді президента.

Біографічна довідка

Освіта вища: Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2003; педагогіка і методика середньої освіти, українська мова і літератур; вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури.

Кіровоградський національний технічний університет, 2015, управління фінансово-економічною безпекою, магістр з управління фінансово-економічною безпекою.

Незаміжня. Має сина.

Трудова діяльність:

  • Продавець Компаніївського районного споживчого товариства, смт. Компаніївка
  • Вчитель торгівельної справи Компаніївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, смт. Компаніївка
  • Агроном з насінництва управління сільського господарства і продовольства Компаніївської районної державної адміністрації, смт Компаніївка
  • 2004-2011 Головний спеціаліст, з 2008 року начальник відділу управління агропромислового розвитку Компаніївської районної державної адміністрації, смт. Компаніївка
  • 2011-2020 Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації.
  • З квітня 2020 директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

 

Останні новини по темі
Спортсмени нашої області вдало виступили на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств (ФОТО)
2021 05 25 мма 3
bud
Підприємця з Кропивницького судитимуть за ремонт суду в Долинській (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024