Буде новий конкурс: претенденти на посаду директора театру Кропивницького відкликали свої кандидатури

17:16, 10 Серпня, 2021

Євген Курман та Ігор Спінул відкликали свої кандидатури на участь у конкурсі на посаду директора обласного музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

 

Про це повідомив у Фейсбуці голова обласної ради Сергій Шульга.

Пів години тому отримав заяви двох кандидатів на посаду директора-художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького Ігоря Спінула та Євгена Курмана про відкликання своїх кандидатур на участь у конкурсі. Відтак, буде новий конкурс і нові претенденти, – написав голова облради.

Нагадаємо, 2 серпня, розпочала роботу конкурсна комісія із вибору керівника театру. Серед претендентів, які подались на конкурс Ігор Спінул, керівник танцювального колективу “Конвалія”, виконував обов’язки керівника театру в 2011 році та режисер Євген Курман, який обіймає посаду керівника театру з 2012 року. Конкурс і визначення переможця мали відбутись 17 серпня.

 

Останні новини по темі
9 жителів Кіровоградщини захворіли на коронавірус
covid copy copy
nasullja
Цьогоріч 487 жителів Кропивницького району постраждали від домашнього насильства – поліція
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024