Остаточного вигляду «Макдональдзу» у Кропивницькому ще немає: які фішки обіцяють

12:52, 25 Листопада, 2021

У компанії «Макдональдз» пообіцяли, що заклад, який планують відкрити в Кропивницькому, буде одним із найсучасніших у світі, адже в ньому будуть використовуватися найновіші технології. Однак, остаточного варіанту, як виглядатиме заклад у Кропивницькому ще немає.

Це лише візуалізація, а не проєкт

–  Яким буде заклад у Кропивницькому? Це буде один з найсучасніших закладів «Макдональдз» у світі. Там будуть представлені всі найновіші технології, які наразі застосовуються в наших закладах у світі, – розповів сьогодні під час онлайн пресконференції Віталій Стефурак, директор з розвитку McDonald’s в Україні.

На уточнювальне питання журналістки «Гречки», представник компанії пояснив, що йдеться про таке:

  • інтер’єр залу з використанням сучасних трендів;
  • термінали самообслуговування, де можна буде зробити замовлення і за допомогою спецсистеми це замовлення вам принесуть за столик;
  • на лінії «Макдрайву» будуть діджитал меню-борди, що полегшує вибір продукції і є інтерактивним.

Кажуть у компанії, що в Кропивницькому також застосують системи рекуперації енергії, які дозволяють економити газ і електроенергію. Крім того, в компанії кажуть, що застосують теплові насоси, а холодильне обладнання буде вільне від фреону.

А вже коли відкриється ресторан, у сквері можуть встановити системи сортування.

При цьому проєкт як виглядатиме заклад і реконструйований Центральний сквер наразі ще не готовий. Ті фото, які попередньо надавала компанія – це лише візуалізація. Не кажуть в компанії й про конкретну дату відкриття закладу в місті.

Наразі завершується перший етап в рамках підготовчих робіт реконструкції скверу. Паралельно триває робота з проєктування.

–  Проєктні роботи плануються завершити на початку року з можливістю отримання державної експертизи, аби надалі перейти до капітальної реконструкції, – розповів Дмитро Костишин, керівник проєкту реконструкції, представник орендаря земельної ділянки.

Нагадаємо, саме розташування майбутнього закладу «Макдональдз» в центральному сквері підняло хвилю обурення в екоактивістів міста. За їх позицією, при будівництві закладу будуть знищені дерева, чого не має бути. Своє екоправо проти забудови скверу вони також відстоюють різними акціями протесту та у суді.

Натомість у компанії «Макдональдз» кажуть, що готові висадити вдвічі більше дерев, ніж ті, які видалять. Їх планують висадити, як у самому сквері, так і в інших місцях по місту. Нині вже видалили три дерева над підвалами, а також провели санітарну обрізку 28 дерев. Ще 10 дерев ніби хворих планують дообстежити, аби вирішити, що з ними робити далі.
 

 

Останні новини по темі
В області вилучили понад 700 літрів підробленого алкоголю (ФОТО)
3 11
mceclip2
На пожежі загинув 36-річний житель області
Читайте також

На Кіровоградщині оголосили підозру водієві, який на вихідних пʼяним скоїв ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній юнак....

11:47, 18 Червня, 2024

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024