Прихований дохід маршрутників в 4 рази вищий офіційного – управління транспорту

12:03, 16 Грудня, 2021

Прихований дохід маршрутників в 4 рази вищий офіційного. Такі цифри назвав сьогодні, 16 грудня, під час сесії міськради Віктор Житник, начальник управління транспорту.

Так він відповів на питання, чому маршрутні перевізники не отримують компенсацію за пільгові перевезення.

Посадовець пояснив, що такої змоги немає перш за все тому, що перевізники не дотримуються всіх вимог, зокрема наказу Міністерства транспорту про необхідність ведення квитково-облікового листа.

– Неодноразово з працівниками укртрансбезпеки проводили перевірки. Майже поголовно водії не мають цих документів, не мають квитків. Тобто вони не можуть подати їх щодоби до замовника перевезень. Немає підстав для надання компенсаційних виплат. Їх це влаштовує. Вони це питання не піднімають. Бо, за моїми оцінками, обсяг прихованого доходу в 4 рази більший ніж вони відчитуються в статистику, – каже Житник.

Нагадаємо, минулого тижня у Кропивницькому збільшили вартість проїзду в автобусах, тролейбусах та маршрутках.

Останні новини по темі
Мільйони на пільги та автобуси: як розвиватимуть міський транспорт у 2022
avtobus copy
gaz copy copy
Кіровоградська область отримає понад 400 мільйонів, щоб покрити різницю в тарифах на тепло
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024